Giriş Yap
Beni Hatırla
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum ?
Şifremi Unuttum ?
Gönder
Giriş Yap
Destek Talebi Aç
Talebi Oluştur
İptal
Ekle
Dakika
Quiz
Döküman
Ekle
Süre Doldu
Çalışma Planı
Renk Seçiniz
Plan Oluştur
İptal
14:00 - 15:00
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea.
KAYDET
Not Al
Notu Güncelle
İptal
Not Al
Notu Oluştur
İptal
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Anatomi, Kemikler
Sepetim
Toplam

Sepeti Boşalt
13.07.2021 23:33:10
Paylaş
Medimaks ile TUS Derslerine Hazırlık

Tıp fakültesi öğrencilerinin sıklıkla duymuş olduğu kavramlardan biri TUS olduğunu söylemek mümkün. Tus derslerinde başarılı olmanızda, online sistemler üzerinden destek veriliyor. Bu sayede artık dersler hakkında analiz ve teknik konulara sahip olabiliyorsunuz. Online ortamlar aracılığı ile sizlere en hızlı şekilde ders aktarım işlemleri yapılmaktadır. Anatomi derslerinde başarılı olmanız adına sistem geliştirilmiştir.

  Birbirinden özenle hazırlanmış olan hafıza teknikleri ile sizlerde derslerde ki başarı grafiğinizi daha da fazla yükseğe çıkarmaya başlayabilirsiniz. Tus anatomi dersi hocasıyla artık dersi daha iyi şekilde kavrama şansına sahip olacaksınız. Derslerde kendinizi daha da başarılı bir konuma sürüklemeye başlamanız zor olmayacak.

Tus Derslerine Hazırlık

  Tıp fakültelerinde okuyup mezun olmuş kişiler, uzmanlık alanlarını seçmek adına TUS derslerine girmeleri gerekecektir. Tıpta uzmanlık sınavı olarak tabir edilen TUS, son derece önemli diyebileceğimiz bir konudur. SMT anatomi ile artık kendinizi geliştirmeye başlamanız mümkün olacak.

  Öyle ki özgün anlatım tekniklerine yer verilmiş olduğundan dolayı artık anatomiyi de film tadında öğrenmeye başlamanız zor olmayacak. Gözünüzde bundan sonra kabus gibi görülmeye başlanmış olan anatomi derslerini daha iyi şekilde kavramanıza yardımcı olunmaktadır. Böylece anatomi derslerinde ki başarı seviyeniz daha fazla artmaya başlar hale gelecektir.

  Tuskamp

Tus Hazırlık ile artık birçok soruları da pratik şekilde çözmeye başlayacaksınız. Pratik soru çözme yeteneğinizin en iyi şekilde gelişmesini sağlamaya başlamış olacaksınız. Bundan sonra özel hafıza tekniklerinden yararlanacağınız için soruları da pratik şekilde çözebilecek bir potansiyele gelmeye başlamış olacaksınız. Kolay bir şekilde çözebileceğiniz harika kitaplarda, özel hazırlanmış sorular yer alır. Bu sayede kendi bölümlerinize daha iyi şekilde hazırlanmaya başlamış olursunuz. Tus kamp pratik sorularla kendinizi daha iyi şekilde geliştirmeye başlamış olacaksınız.

  Hemen Kayıt Ol

Tus Derslerine Hazırlık ve çok daha fazlasını kayıt olarak güvenilir sistem içerisinde bulmanız artık mümkün olacak. Sizlere yönelik olarak tamamen kaliteli şekilde hizmetler sunuluyor. Okumuş olduğunuz tıp bölümünü daha iyi şekilde kavramanızı ve uzmanlığınızı belirlemenize yardımcı olunuyor. Tus ile ilgili bundan sonra istediğiniz desteği arkanıza almaya başlayacaksınız. Tüm bunların bir an önce gerçekleşmesi adına da sisteme kayıt olmaya başlamanız gerekecektir. Böylece istediğiniz özel tus kitaplarını da sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Tıp doktorluk sınavı olan STS'ye en iyi şekilde hazırlanmanıza da yardımcı olunmaktadır.

  Tıp Doktorluk Sınavına Hazırlan

  Tıp okuyan öğrenciler açısından, tıp doktorluk sınavı oldukça önemlidir. Sınavdan başarılı olarak meslek hayatlarını icra etmelerine yardımcı olunacaktır. Bu sebepten dolayı, sınavda bilgi birikimlerinizi tazelemeniz önemlidir. Sizlere sınav maratonu sürecinde yardımcı olacak en faydalı özgün anlatımlı kitaplar sunuluyor. Böylece derslere verimli şekilde hazırlanarak, başarılı olma şansına sahip olacaksınız. Üstelik işin en güzel yanlarından biri, konular özgün anlatımlarla süslenmiştir. Çok kolay şekilde hafızanızda kalabilecek olarak ayarlandığından dolayı hemen kayıt olmaya başlamalısınız.

Diğer Bloglar
29.12.2020
Tıpta Uzmanlık Alanları
13.07.2021
TUS Nedir ? Nasıl Hazırlanmak Gerekir ?
29.12.2020
DUS veTUS'da Derslere GöreSoru Dağılımı
13.07.2021
TUS da Kaynak Seçimi Neden Önemlidir ?
13.07.2021
En İyi TUS Kitapları Hangisi ?