Giriş Yap
Beni Hatırla
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum ?
Şifremi Unuttum ?
Gönder
Giriş Yap
Destek Talebi Aç
Talebi Oluştur
İptal
Ekle
Dakika
Quiz
Döküman
Ekle
Süre Doldu
Çalışma Planı
Renk Seçiniz
Plan Oluştur
İptal
14:00 - 15:00
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea.
KAYDET
Not Al
Notu Güncelle
İptal
Not Al
Notu Oluştur
İptal
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Anatomi, Kemikler
Sepetim
Toplam

Sepeti Boşalt
13.07.2021 23:31:33
Paylaş
TUS Hazırlık Dönemi Nasıl Değerlendirilmelidir ?

Tüm öğrencilerin sınav dönemine girdikleri zaman üstün bir performans göstererek çalıştıkları görünmektedir. Tıp öğrencilerinin ise sadece sınav dönemi içerisinde değil tüm bir dönem boyunca verimli bir şekilde çalışmaları çok önemlidir. Tıpta uzmanlık sınavı olarak bilinmekte olan sınav öğrenciler için oldukça önemlidir. Güzel bir sonuç almak için zamanı güzel değerlendirmek ve kaliteli bir siteden destek alarak çalışmak oldukça önemlidir.

  Tus Öncesinde Yapılması Gerekenler

l Tus için öncelikli olarak öğrenciler, hangi konulardan sorumlu oldukları hakkında bir araştırma yapmalıdır.

l Sonrasında her bir konu için belirli bir çalışma düzeni oluşturulması gerekir.

l Öğrenciler için en önemli ve dikkat edilmesi gereken konulardan biriside çalışma programının güncel bir şekilde hazırlanması gerekmesidir.

l Sonrasında ise hazırlanan plana uygun olarak kaliteli bir site üzerinden düzenli olarak çalışılması gerekir.

 Sitemiz Üzerinden Son Derece Kaliteli Eğitim Alabilme İmkanı

l Tus hazırlık döneminde yararlanabileceğiniz oldukça kaliteli bir eğitim sitesi olan smtanatomi.com sizlere sınavda oldukça faydası dokunacak olan bir sitedir.

l Herkesin hedefine uygun bir şekilde kolayca anatomi öğrenebileceği bir site olma özelliğine sahip olan tus kampı size de yarar sağlar.

l Sitemizin 18 yıllık tecrübesinden yararlanmak için siz de hemen üye olarak bu eşsiz deneyimden faydalanabilirsiniz.

l Anatomi derslerini en eğlenceli şekilde film izliyormuşsunuz gibi öğrenebilirsiniz.

Tus Hazırlık Dönemi Sandığınız Kadar Zor Değil

l Tus oldukça zorlu bir çalışma gerektiren ve düzenli çalışmanın gerektiği bir sınav olarak ifade edilebilir.

l Öğrencilerin en fazla zorlandığı dersler arasında yer alan anatomi dersleri artık bir kabus olmaktan çıktı. Sitemizin size sunduğu kolaylık sayesinde özgün anlatım teknikleri ve yılların getirdiği tecrübe ile başarıya tus kampı ile bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

l Sitemiz üzerinden hem konu anlatımına hem de soru kitaplarına ulaşabilirsiniz. Böylece öğrendiğiniz bilgileri pekiştirme imkanı bulmuş olursunuz.

l Sıkıcı ve geleneksel öğrenme tekniklerinden uzak son derece modern bir şekilde anlatım seçenekleri ile anatomi öğrenmek hiç de zor değil.

l Aynı zamanda sadece konuları öğretmek yeterli değildir. Biz sizler için öğrenilen bilgilerin akılda kalıcı olmasına dair de bir eğitim sunmaktayız. Böylece öğrenilen bilgiler uzun dönemli olarak aklınızda kalır.

Tus Hazırlık Sürecinde Doğru Kaynakların Önemi

l Tus hazırlık süreci boyunca en verimli şekilde hazırlanmanız için üstün bir kalite standardında eğitim alma imkanı sunuyoruz. Hem online olarak hem de offline olarak anatomi derslerine katılabilirsiniz.

l Sınavlara hazırlanırken teknolojinin sağladığı imkanlardan da faydalanabilirsiniz. Böylece çok daha verimli bir şekilde hazırlık dönemi geçirebilirsiniz.

l Hazırlık dönemi boyunca en doğru kaynakları bulmak som derece önemlidir. Tercih ettiğiniz kaynak sizin başarınızı doğrudan etkileyecek bir unsur olarak ifade edilebilir.

l Üstelik nerde olduğunuzun hiç bir önemi yok. Bulunduğunuz yer çalışmanıza engel olmasın. Sizde bilgisayar ve internet bulunan her ortam üzerinden derslere katılma ve çalışma ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

l Eğitime başlamak için tek yapmanız gereken sisteme kayıt olmak. Sonrasında ise hazırlık başlasın.

Diğer Bloglar
29.12.2020
Tıpta Uzmanlık Alanları
13.07.2021
TUS Nedir ? Nasıl Hazırlanmak Gerekir ?
29.12.2020
DUS veTUS'da Derslere GöreSoru Dağılımı
13.07.2021
TUS da Kaynak Seçimi Neden Önemlidir ?
13.07.2021
En İyi TUS Kitapları Hangisi ?