Giriş Yap
Beni Hatırla
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum ?
Şifremi Unuttum ?
Gönder
Giriş Yap
Destek Talebi Aç
Talebi Oluştur
İptal
Ekle
Dakika
Quiz
Döküman
Ekle
Süre Doldu
Çalışma Planı
Renk Seçiniz
Plan Oluştur
İptal
14:00 - 15:00
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea.
KAYDET
Not Al
Notu Güncelle
İptal
Not Al
Notu Oluştur
İptal
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Anatomi, Kemikler
Sepetim
Toplam

Sepeti Boşalt
13.07.2021 23:30:11
Paylaş
TUS İçin Gerekli Unsurlar Nelerdir ?

Uzmanlık alanlarını belirlemek ve mesleki açıdan kariyer sahibi olabilmek için tus en önemli basamaklardan biridir. Bu basamağı doğru şekilde geçebilmek için ise mutlaka yine doğru bir eğitim almak gerekir. Böylece arzu edilen puan üzerinden alınabilir ve uzmanlık konusunda eğitim görme şansı elde edilebilir. Artık tıp öğrencilerinin mutlaka geçmesi gerektiği önemli bir sınav olarak öne çıkan tus açısından, konusunda uzman ve tecrübe sahibi eğitmenlerden destek almak en önemli husustur. Tabii bunu gerçekleştirirken günümüz yöntemlerinin ele alınması çok daha önemli hale geliyor.

  Farklı Teknikler Üzerinden TUS Sınavı İçin Hazırlık

  Özellikle tus sınavı içerisindeki birçok farklı konuyu daha iyi bir şekilde anlayabilmek için, zamanı iyi değerlendirmek gerekmektedir. Bunun temelinde ise etkin ve planlı bir çalışma yatar. Bu planlama doğrultusunda ise özel teknikler altında hazırlanmış olan eğitimler bir adım öne çıkıyor. Bunlar içerisinde hafıza teknikleri, mnemonik ve akronim oldukça önemlidir. Tabii sadece bununla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda hikayeler eşliğinde anatomiyi film tadında öğreten teknikler, çok daha akılda kalıcı bir etki yaratmaktadır. Böylece sınava güvenli şekilde giriş yapılabilir ve uzmanlık alanında etkin bir kariyer elde etme şansı yakalanabilir.

  TUS Sınavı İçin Özel Eğitim

  Oldukça zorlu bir süreç olarak ön plana çıkan TUS sınavı, her tıp öğrencisi için büyük bir öneme sahiptir. Güzel ve kariyerli bir meslek elde etmek, bu yolda emin adımlarla ilerleyebilmek için ise bu sınavı arzu edilen şekilde geçmek gerekir. Bunu sağlamak ise tek başına pek de mümkün değildir. Mutlaka profesyonel bir destek almak ve iyi bir eğitim görmek gerekir. İşte bu noktada özel ve özgün anlatımlar üzerinden ele alınan teknikler, öğrencilerin gözünde bir kabus haline gelmiş olan anatomiyi eğlenceli bir noktaya taşıyor. Zevkli ve kolay bir şekilde ders anlatımı üzerinden, film tadında eğitim sayesinde sınava etkin bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

  Basitlik ve Sadelik İle TUS Sınavı Hazırlıkları

  Tus sınavını geçebilmek temelinde gerekli olan konuları bilmek yeterlidir. Bütün konuyu çalışarak zaman kaybetmek yerine, doğru sistem altında gerekli bilgileri almak büyük bir öneme sahiptir. Bu doğrultuda özel olarak hazırlanmış videolar ve eğitmenler ışığı altında, site üzerinden 7/24 kurumsal bir destek elde etmek mümkün. Çok güzel hikayeleştirilmiş anlatımlar ve hafıza teknikleri kapsamında sınava en iyi biçimde hazırlanabilir. Böylece kabus olmaktan çıkacak olan TUS sınavı ile beraber, basit ve sadelik üzerinden sınava en iyi biçimde hazırlanmak mümkün.

  Tus İçin Keyifli Eğitim

 Tıp uzmanlık eğitim giriş sınavı olarak da ön plana çıkan tus, özel olarak hazırlanmış eğitimler sayesinde kolayca geçiş imkanı tanıyor. Öğrendiklerinizi nasıl akılda tutacağınızı en iyi şekilde destekleyen eğitim sayesinde, bu sınav için hazırlığı çok daha eğlenceli hale getirmek mümkün.

Diğer Bloglar
29.12.2020
Tıpta Uzmanlık Alanları
13.07.2021
TUS Nedir ? Nasıl Hazırlanmak Gerekir ?
29.12.2020
DUS veTUS'da Derslere GöreSoru Dağılımı
13.07.2021
TUS da Kaynak Seçimi Neden Önemlidir ?
13.07.2021
En İyi TUS Kitapları Hangisi ?