Giriş Yap
Beni Hatırla
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum ?
Şifremi Unuttum ?
Gönder
Giriş Yap
Destek Talebi Aç
Talebi Oluştur
İptal
Ekle
Dakika
Quiz
Döküman
Ekle
Süre Doldu
Çalışma Planı
Renk Seçiniz
Plan Oluştur
İptal
14:00 - 15:00
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea.
KAYDET
Not Al
Notu Güncelle
İptal
Not Al
Notu Oluştur
İptal
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Anatomi, Kemikler
Sepetim
Toplam

Sepeti Boşalt
13.07.2021 23:30:34
Paylaş
TUS İçin Nasıl Çalışmak Gerekir ?

Tıp öğrencilerinin büyük bir çoğunluğunun kabusu haline gelen tus, en zorlu sınavlar içerisinde yer alır. Özellikle meslek konusunda kariyer yapmak ve daha yüksek noktalara çıkabilmek için, bu sınavı mutlaka layıkı ile geçmek gerekir. Tabii bunu sağlamak için ise anatominin getirdiği dersler üzerinden doğru bir çalışma prensibi elde etmek önemlidir. O yüzden mutlaka profesyonel bir destek almak ve uzmanlardan eğitim görmek, bu sınavı geçme konusunda büyük önem teşkil ediyor. Yıllar içerisinde elde edilmiş olan tecrübe kapsamında, özel olarak hazırlanmış eğitimlere katılabilir ve bu sınavı kolayca geçebilirsiniz.

  Hedefe Yönelik Özel Tus Eğitimi

  Birçok farklı teknik ele alınmak suretiyle tus sınavına kolaylıkla geçmek mümkün. Bu sınavın mantığını en iyi şekilde kavramış ve tecrübeli eğitmenler doğrultusunda, anatomi artık çok daha eğlenceli ve keyifli hale gelecek. Özel hafıza teknikleri, akronim ve mnemonik çalışmalar doğrultusunda profesyonel şekilde hazırlanmak mümkün. Üstelik özel olarak hazırlanmış bu eğitim farklı hikayeler üzerinden desteklenerek, daha da eğlenceli bir noktaya ulaşıyor. Böylece film tadında alınacak olan eğitim sayesinde, tus sınavını çok daha kolay bir şekilde geçmek mümkün hale geliyor.

  Tus İçin Çalışma Prensibi

  Tıp uzmanlık sınavı olarak da uzun şekilde ele alınabilecek olan bu sınav, kendi içerisinde belli bir mantaliteye sahiptir. Bu mantaliteyi yakalamak ve sınavı doğru şekilde geçebilmek için, ele alınan konuları iyi şekilde öğrenmek gerekir. Tabii bunu gerçekleştirirken ezberden uzak kalmak büyük öneme sahiptir. Konuyu doğru şekilde anlamak ve unutmamak amaçlı, özel teknikler den yararlanarak eğitim alınmalıdır. İşte bu noktada tus için devreye giren özel eğitim, günümüz modern yapısı altında teknikler üzerinden destekleniyor. Özgün anlatım teknikleri sayesinde bir kabusa dönen bu sınav, çok daha kolay bir şekilde geçilebilir.

  Basit ve Sade Bir Çalışma Prensibi ile Tus Sınav Eğitimi

  Bu sınav konusunda neleri bilmeniz gerektiğini planlı ve programlı şekilde ele almanız, TUS sınavını geçme konusunda en önemli unsurdur. O yüzden uzmanlar tarafından hazırlanmış olan bu özel eğitime katılmak, sınav için gerekli tüm konuları çok daha eğlenceli ve kolay şekilde öğrenme imkanı tanıyor. Konuları nasıl akılda tutulacağına dair özel teknikler kullanılırken, basit ve sade bir çalışma prensibi desteklenmektedir. Böylece hikayeleştirilmiş anlatım, hafıza teknikleri ve daha birçok farklı çalışma ön plana çıkıyor.

  Profesyonel Eğitim ile Beraber Tus

  Tamamen profesyonel bir anlayışla ele alınmış olan özel eğitim sayesinde, bu zorlu sınavı güvenli şekilde geçmek mümkün. Verilecek özel teknikler altında ele alınmış olan eğitim, aynı zamanda 7/24 sallanıyor. Birebir İletişim ile beraber ihtiyaç duyulan pek çok farklı konu hakkında güvenli biçimde bir bilgi almak mümkün. Tamamen film tadında ve eğlenceli şekilde verilen eğitim sayesinde, tıp uzmanlık sınavını rahatlıkla geçme şansı elde edilebilir.

Diğer Bloglar
29.12.2020
Tıpta Uzmanlık Alanları
13.07.2021
TUS Nedir ? Nasıl Hazırlanmak Gerekir ?
29.12.2020
DUS veTUS'da Derslere GöreSoru Dağılımı
13.07.2021
TUS da Kaynak Seçimi Neden Önemlidir ?
13.07.2021
En İyi TUS Kitapları Hangisi ?