Giriş Yap
Beni Hatırla
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum ?
Şifremi Unuttum ?
Gönder
Giriş Yap
Destek Talebi Aç
Talebi Oluştur
İptal
Ekle
Dakika
Quiz
Döküman
Ekle
Süre Doldu
Çalışma Planı
Renk Seçiniz
Plan Oluştur
İptal
14:00 - 15:00
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea.
KAYDET
Not Al
Notu Güncelle
İptal
Not Al
Notu Oluştur
İptal
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Anatomi, Kemikler
Sepetim
Toplam

Sepeti Boşalt
13.07.2021 23:27:02
Paylaş
TUS Kampı Nedir ?

Uzmanlık eğitimi konusunda gereken branş seçme sınavı olarak tus öne çıkıyor. Tıp fakültesini bitiren bireylerin mutlaka girmesi ve başarıyla geçmesi gereken en önemli sınavlardan biridir. İyi bir kariyer planlaması ile arzu edilen bölümde çalışma gerçekleştirmek için, bu sınav gerekli standart taban puan altında geçilmelidir. Ancak böylesi zorlu bir sınav için tek başına çalışmak yeterli gelmez. Mutlaka bir uzman desteği almak ve konuları etkin şekilde öğrenmek büyük öneme sahiptir. İşte bu noktada devreye giren tus kampı birçok farklı teknik üzerinden anatomiyi çok daha kolay ve eğlenceli hale getiriyor.

Tus Kampı Nedir?

 Konusunda tecrübe sahibi olan Uzmanlar eşliğinde ele alınmış eğitimleri, online platform üzerinden destekleyen sisteme tus kampı denmektedir. Bu konuda gerekli olan farklı teknikler üzerinden hazırlanmış olan eğitimler, anatomi konusundaki etkin konuları ön plana çıkarıyor. Tam süresi boyunca aşamalı olarak ve planlı bir çalışma doğrultusunda ele alınan konular, bu sınav için ihtiyaç duyulan bütün unsurları aktarıyor. Tabii bu aktarım uzmanların anlatışıyla ele alınmakta ve kısa sürede hazır hale gelme imkanı tanımaktadır.

Özen Teknik Yarışı Altında Tus Kampı

Zamanla yarışan tıp fakültesi mezunları için tus üzerinden hazırlık büyük bir öneme sahiptir. Oldukça geniş bir dünya olduğu için gerekli olan konular etkin bir şekilde ele alınmalıdır. Ezberden uzak ve tamamen eğlenceli şekilde ele alınmış olan konular, anatomi hakkında tüm bilgileri etkin şekilde aktarıyor. Özellikle etkin hafıza teknikleri ve hikayeleştirilmiş konular, film tadında katılımcılara yansıtılır. Aynı zamanda akronim ve mnemonik çalışma ile beraber zamanında hazır hale gelmek oldukça kolay. Uzmanlık eğitimi konusunda gerekli branşı seçmek için bu sınavı geçmesi gereken birçok tıp fakültesi mezunu için, özel bir sistem çatısı altında derslikler ele alınmaktadır.

Tus Kampı ile Anatomiyi Film Tadında Öğrenme İmkanı

 Özgün anlatım teknikleri üzerinden konusunda tecrübeli uzmanlar ışığı altında hazırlanmış olan eğitim, film tadında anatomiyi aktarıyor. Ezberci bir anlayıştan uzak olarak tüm konuları etkin şekilde katılımcılara sunan online platform, yılların getirdiği tecrübe üzerinden uzman eğitmenler ışığı altında desteklenmektedir. Kolay ve zevkli hale gelen eğitimler sayesinde, bu özel kamp ile kısa zamanda hazır hale gelmek mümkün. Nedenin öğrenilmesi ve bilinmesi gerektiği ile beraber, aynı zamanda bunları nasıl akıllı tutulacağı üzerine etkin bir çalışma sağlanıyor. Bu çalışma sayesinde kamp içerisindeki tüm katılımcılar, eğlenceli bir zaman geçirirken konuları çok daha iyi bir şekilde anlama şansı elde eder.

Özel Eğitim İmkanı ile Tus Kampı

Ne zaman isterseniz güvenli şekilde katılım imkanı elde edebileceğiniz tus kampı sayesinde, kısa sürede bu sınav için hazır hale gelebilirsiniz. Branş seçim gerçekleştirmek ve iyi bir kariyer elde edebilmek için, almak istediğiniz eğitim konusunda bu sınavı geçmek adına kampa katılabilirsiniz.

Diğer Bloglar
29.12.2020
Tıpta Uzmanlık Alanları
13.07.2021
TUS Nedir ? Nasıl Hazırlanmak Gerekir ?
29.12.2020
DUS veTUS'da Derslere GöreSoru Dağılımı
13.07.2021
TUS da Kaynak Seçimi Neden Önemlidir ?
13.07.2021
En İyi TUS Kitapları Hangisi ?