Giriş Yap
Beni Hatırla
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum ?
Şifremi Unuttum ?
Gönder
Giriş Yap
Destek Talebi Aç
Talebi Oluştur
İptal
Ekle
Dakika
Quiz
Döküman
Ekle
Süre Doldu
Çalışma Planı
Renk Seçiniz
Plan Oluştur
İptal
14:00 - 15:00
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea.
KAYDET
Not Al
Notu Güncelle
İptal
Not Al
Notu Oluştur
İptal
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Anatomi, Kemikler
Sepetim
Toplam

Sepeti Boşalt
13.07.2021 23:28:19
Paylaş
TUS Sorularıyla Profesyonel Desteğin Önemi Nedir ?

Hangi sınava girilirse girilsin mutlaka geçmiş soruları çözmek her zaman önemlidir. Tabii sadece geçmiş sorular değil ayrıca hazırlanmış yeni sorular üzerinden de pratik yapmanın önemi çok büyüktür. Zira sınava hazırlamanın en önemli temellerinden biri budur. Özellikle bu durum tus gibi önemli bir sınav olduğu vakit çok daha ciddi hale geliyor. Tıp uzmanlık sınavı olarak da bilinen bu sınav için, profesyonel ve planlı bir çalışma gerekir. O yüzden tus soruları eşliğinde ele alınan eğitim için, uzman eğitimcilerden destek almak gerekir.

 Tus Soruları Önemi

 Bu sorular bünyesinde çıkacak olan sorular genel olarak geçmiş sorularla benzerlik gösterir. Aynı zamanda belli bir standart konu yer alır ve bu konuları üzerinden sınav gerçekleşir. Sınavdaki soruları en iyi şekilde çözebilmek için ise, konuları Etkin biçimde anlamak önemlidir. Konulardaki eksikleri ortaya çıkarabilmenin temeliyse, sorular üzerinden konuyu anlamakta yatar. O yüzden tus soruları üzerinden çalışmak büyük bir öneme sahiptir.

 Uzman Eğitmenler ile Tus Soruları

 Geçmiş dönemlerde çıkan soruları yerinde inceleyerek ayrıntıları ortaya çıkaran uzman eğitmenler, katılımcılara etkin bir çalışma sistemi sunar. Aynı zamanda yapılan analizler doğrultusunda, çıkabilecek olası sorulara yakın sorularla çalışma yöntemi ele alınır. Böylece sınava katılacak olan adaylar, soruları hakkında üst düzey bir performans ve bilgi elde eder. Böylece soruları önceden aşina olan pek çok katılımcı, çok daha hızlı ve doğru şekilde soruları çözümler.

Tekrar Ve Deneme Sınavları Üzerine Tus Soruları

 Tıpta uzmanlık sınav için Konuları tekrar etmek ve deneme sınavı büyük öneme sahiptir. Anatomi içerisinde sınavda çıkabilecek olası konulara hakim olabilmek için mutlaka tekrar yapmak gerekir. Uzman eğitmenlerin ele aldığı tekrarlar sayesinde, yapılacak olan deneme sınavları eşliğinde hazır hale gelinir. Bu da başarılı olmanın temelini oluşturan motivasyon için, oldukça güçlü bir özgüven sağlar.

 Tus Soruları Üzerinden Pratik İmkanı

 Özel olarak hazırlanmış ve eğitmenlerin incelemesinden geçmiş olan yeni tus soruları sayesinde, konuları daha adapte olma şansı elde edilmektedir. Üstelik bu eğitimler hafıza teknikleri, mnemonik, akronim ve hikayeleştirme anlatımı eşliğinde pekiştirir. Böylece yapılan pratik sayesinde sınava çok daha etkin bir şekilde hazırlama imkanı sağlanır. Hem konu anlatımı hem de soru bankaları üzerinden, özel teknik yöntemleri altındaki eğitim güvenli şekilde sağlanmaktadır.

 Birebir İletişim ve Tus Soruları

 Tıp mezunları için uzmanlık eğitimi alma konusunda önemli olan bu sınav adına, sorular üzerinden birebir iletişim imkanı sağlanıyor. 7/24 uzman eğitmenleri ulaşım sayesinde, çözülmesi zor sorular üzerinden destek almak mümkün. Böylece anlaşılmayan ve eksik kalınan yerler tamamlanabilir. Kurumsal bir anlayışla profesyonel bir çatı altında desteklenmiş olan eğitim, soru bankaları ve geçmiş sorular üzerinden yapılan çalışmalar eşinde sağlanır. Böylece çok kısa süre içerisinde eğitime hazır hale gelmek mümkün.

Diğer Bloglar
29.12.2020
Tıpta Uzmanlık Alanları
13.07.2021
TUS Nedir ? Nasıl Hazırlanmak Gerekir ?
29.12.2020
DUS veTUS'da Derslere GöreSoru Dağılımı
13.07.2021
TUS da Kaynak Seçimi Neden Önemlidir ?
13.07.2021
En İyi TUS Kitapları Hangisi ?