Giriş Yap
Beni Hatırla
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum ?
Şifremi Unuttum ?
Gönder
Giriş Yap
Destek Talebi Aç
Talebi Oluştur
İptal
Ekle
Dakika
Quiz
Döküman
Ekle
Süre Doldu
Çalışma Planı
Renk Seçiniz
Plan Oluştur
İptal
14:00 - 15:00
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea.
KAYDET
Not Al
Notu Güncelle
İptal
Not Al
Notu Oluştur
İptal
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Anatomi, Kemikler
Sepetim
Toplam

Sepeti Boşalt
13.07.2021 23:29:08
Paylaş
YDUS İçin Başarının Sırrı Nedir ?

Elbette her sınavın başarısı etkin bir çalışmadan geçer. Özellikle planlı ve programlı şekilde ele alınan çalışmalar, sınav gününe kadar akıllı çözüm yöntemleri üzerinden sağlanmalıdır. Tabii bazı sınavlar tek başına çalışmak ile başarı imkanı verirken, bazıları için mutlaka profesyonel bir destek almak gerekir. İşte bu sınavlardan biri olarak ydus ön plana çıkıyor. Anatomi içerisinde yer alan ve sınavda çıkacak tüm konular, eksiksiz ve doğru bir şekilde öğrenilmelidir. Ezbere dayalı kelimeler akılda kalmalı ve konularda etkin bir şekilde idrak edilmelidir. Bunu sağlamak için ise uzman desteği almak oldukça önemlidir.

  Ydus Eğitimi

  Tıpta yan dal uzmanlık sınavı olarak geçen ydus oldukça zorlu bir sürece dayalı sınavlardan biridir. Tıp mezunlarının mesleki açıdan mutlaka geçmesi gerektiği önemli sınavlar içerisinde yer alır. O yüzden doğru şekilde ele alınacak eğitim noktasında çalışma gerçekleştirilmelidir. Hedefe yönelik kolayca anatomi öğrenme imkanı sağlayan online platform çatısı altında, bu konuda kurumsal bir destek elde edilebilir. Birçok farklı teknik üzerinden hazırlanmış olan eğitimler, konusunda uzman ve tecrübeli eğitmenler ışığı altında hazırlanmaktadır. Özel videolar ve etkinlikler ile programlar ışığı altında gerçekleştirilen çalışmalar, sınavın çok daha kolay biçimde geçilmesine olanak tanıyor.

  Etkin Teknikler ile Ydus Başarısı

  Tıp mezunları açısından tıpta yan dal uzmanlık sınavına etkin şekilde çalışmak oldukça önemlidir. Sınava kadar pek çok farklı konu ve ezbere dayalı kelimeler akılda kalıcı hale gelmelidir. Bu yüzden planlı çalışmanın yanı sıra mutlaka farklı teknikler üzerine hazırlanmış bir eğitim alınması gerekir. İşte bu eğitim özel olarak hazırlanmış online eğitimler doğrultusunda sağlanıyor. Özel hafıza teknikleri, mnemonik çalışmalar ve akronim üzerinden tüm konular çok daha kolay biçimde öğrenilebilir.

  Hikayeleştirilmiş Anatomi Çalışması

  Bir film tadında ve eğlenceli şekilde ydus sınavına hazırlanmak için özel olarak program hazırlanmaktadır. Online Platformu çatısı altında hazırlanan bu program, hikayeleştirilmiş anatomi çalışması eşliğinde sağlanır. Böylece konular çok daha akılda kalıcı şekilde sağlanır ve sınava kadar konular hafızada düzenli hale gelir. Böylece bir kabus haline gelen anatomiyi çok daha eğlenceli ve kolay bir şekilde anlamak mümkün hale gelir. Binlerce soru ve özel konu kitapları ışığı altında hazırlanmış olan çalışmalar, sınava kadar önemli oranda hazır hale gelme imkanı tanımaktadır.

  Basit ve Sadelik ile Ydus

  Tamamen basitlik ve sadelik ilkesi altında ele alınarak yüksek düzeyde eğitim imkanı verilen platform çatısı altında, ydus için kolayca hazırlanmak mümkün. Böylece sadece nelerin bilinmesi gerektiği değil, aynı zamanda nelerin akılda tutulması gerektiği konusunda da etkin çözüm yöntemleri sağlanmaktadır. Üstelik bu eğitim 7/24 destek denirken aynı zamanda birebir iletişim olanağı sağlanıyor. Böylece tıpta yan dal uzmanlık sınavına kadar etkin bir hazırlık elde edilerek, sınav başarılı bir şekilde geçilebilir.

Diğer Bloglar
29.12.2020
Tıpta Uzmanlık Alanları
13.07.2021
TUS Nedir ? Nasıl Hazırlanmak Gerekir ?
29.12.2020
DUS veTUS'da Derslere GöreSoru Dağılımı
13.07.2021
TUS da Kaynak Seçimi Neden Önemlidir ?
13.07.2021
En İyi TUS Kitapları Hangisi ?