Giriş Yap
Beni Hatırla
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum ?
Şifremi Unuttum ?
Gönder
Giriş Yap
Destek Talebi Aç
Talebi Oluştur
İptal
Ekle
Dakika
Quiz
Döküman
Ekle
Süre Doldu
Çalışma Planı
Renk Seçiniz
Plan Oluştur
İptal
14:00 - 15:00
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea.
KAYDET
Not Al
Notu Güncelle
İptal
Not Al
Notu Oluştur
İptal
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Eğitim paketini nasıl buldunuz?
Anatomi, Kemikler
Sepetim
Toplam

Sepeti Boşalt
13.07.2021 23:31:04
Paylaş
YDUS Konusunda Nasıl Bir Eğitim Gerekli ?

Tıp fakültesini bitiren öğrenciler daha sonra birçok farklı sınava girer. Bu sınavlar uzmanlık alanlarını genişletmek ve farklı sağlık kurumunda çalışmak için büyük öneme sahiptir. İyi bir kariyer yapmak ve meslekte en iyi noktalara gelebilmek için, bu sınavları geçmek büyük bir öneme sahiptir. Bu sınavlardan biri olarak ydus öne çıkıyor. Uzun adıyla tıpta yan dal uzmanlık eğitimi olarak bilinen bu sınav, tıp fakültesini bitiren kişiler için mutlaka geçmesi gereken en önemli sınavlar içerisinde yer almaktadır. Ancak tek başına bir çalışma yeterli gelmez. Mutlaka konusunda tecrübe sahibi uzman eğitmenler altında destek almak büyük öneme sahiptir.

  Ydus İçin Çalışma

  Yılda 1 ya da nadiren 2 kez Sağlık Bakanlığı bünyesinde gerçekleştirilen ydus tıp fakültesi öğrencileri için büyük öneme sahiptir. Pek çok farklı sağlık kurumunda kariyer sahibi olarak çalışmak için, mutlaka bu sınavın geçilmesi gerekir. Ancak kolay bir sınav olmamakla beraber, doğru teknikleri altında çalışmak sınavı geçme olanağı sağlar. Hedefe yönelik olarak kolayca konuları öğrenme imkanı sağlayacak olan anatomi eğitimi, her öğrencinin kolayca kavrayabileceği çalışma üzerinden destekleniyor. Bu konuda akronim, hafıza teknikleri ve mnemonik çalışma prensibi ön plana çıkarılmaktadır.

  Film Tadında Ydus Eğitimi

  Anatomi dersleri üzerinden farklı konuları çok daha kolay şekilde öğrenebilmek için, günümüze özel olarak hazırlanmış film tadında eğitim yer alıyor. Bu eğitim çok özel teknikleri barındırır. Tabii bu teknikler konusunda tecrübe sahibi olan uzman eğitmenler ışığı altında ele alınarak kullanılır. Böylece özel şekilde hazırlanmış olan eğitimler, eğitmenler ışığı altında öğrencilere desteklenir. Bu da bir kabus gibi görünen anatomi konusunu, çok daha kolay ve zevkli öğrenilebilir hale getirmektedir.

  Ydus Artık Çok Daha Kolay

  Günümüz koşulları ve yöntemleri ışığı altında artık ydus çok daha kolay bir şekilde geçilebilir. Yapılması gereken özel eğitmenleri altında ele alınmış programa dahil olmak ve eğitimi almaktır. En yüksek gelişmişlik düzeyi ile basit ve sadeliğin bir araya geldiği eğitimler, öğrencilerin bu sınavı kolay bir şekilde geçmesine fırsat tanıyor. Özellikle katılımcının öğrendiklerini nasıl akılda tutup edeceğine dair verilen eğitim, oldukça etkin bir potansiyel teşkil etmektedir. Üstelik bütün bu olanaklar biri bir iletişim ile beraber aynı zamanda 7/24 verilen destek üzerinden sağlanıyor.

  Özel Eğitim Üzerinden Ydus Desteği

  Artık anatomi dersleri bir kabus olmaktan çıkıyor. Çok özel yöntemler ve teknikler ışığı altında hazırlanmış olan eğitim, bu sınavın kolayca geçilmesine fırsat vermektedir. Özellikle hikayeleştirilmiş anlatım eğlenceli bir noktaya ulaşırken film tadında bir eğitim sunuyor. Özel hafıza teknikleri, akronim ve mnemonik yapı altında desteklenen eğitim tecrübeli eğitmenler ışığı altında ele alınmaktadır. Böylece online ve offline platformu çatısı altında değerlendirilecek eğitim ile beraber, bu sınav çok daha kolay ve güvenli şekilde atlatılabilir.

Diğer Bloglar
29.12.2020
Tıpta Uzmanlık Alanları
13.07.2021
TUS Nedir ? Nasıl Hazırlanmak Gerekir ?
29.12.2020
DUS veTUS'da Derslere GöreSoru Dağılımı
13.07.2021
TUS da Kaynak Seçimi Neden Önemlidir ?
13.07.2021
En İyi TUS Kitapları Hangisi ?